Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas tagada filtri südamiku puhastusfiltri elemendi mõju

May 11, 2018

Filtri tüübi filtri jaoks määrab selle filtreerimise efekti peamiselt filtri elemendi olek. Seetõttu tavapärase kasutamise ajal on vaja korrapärast puhastamist. Kuid on palju tegureid, mis mõjutavad filtri südamiku puhastusmõju filtri süvendfiltris, näiteks õhurõhku, gaasipuhastust, filtri südamikumaterjali, filtri põhiosa struktuuri ja nii edasi.

 

Selleks, et saavutada filtripea filter, et saavutada parim efekt, ei saa õhurõhk olla liiga väike, liiga väike on pulbri filtri südamiku pinna absoluutne šokk, nii et filtri südamiku tugevus on seda suurem on surve, seda parem. Tavapäraste filtrite võimsust arvestades turul on õhurõhk tavaliselt umbes 5 kg.

 

Teiseks mõjutab gaasi, mis siseneb solenoidklappi läbi suruõhu, mõju ka seljapuhumise mõjule, eriti kui gaas sisaldab veeõli, ja õli tungib filtri siseküljele ja kinnitub plastpulbriga ja seejärel rõhk ei võimalda filtri pinnal olevat pulbrit. Seetõttu saab vastava filtri seadistada õhukompressorile õli ja vee eraldamiseks.

 

Lisaks mõjutab filtreerimismaterjali filtermaterjali kvaliteet ise ka trahvi efekti. Sisemise filtri materjaliga võrreldes on imporditud kvaliteetset filtri materjali lihtsam eemaldada. Traditsioonilise polüesterfiiberfiltriga lapiga võrreldes on puhastuspulber pärast pinnatöötlust märksa selgem. Kui aluskihi pinda töödeldakse fluori vaiguga, on filtri südamik toimiv õlivaba, veekindel ja vastupidav.

 

Lisaks sellele võib filtrielemendi välimus filtri südamikule otseselt mõjutada ka pulbri puhastamise efekti. Võrreldes traditsioonilise silindrilise filtri elemendiga on koonuse filtri südamiku kuju suurem ja väiksem ning plastpulbrit on impulssi löögi ajal kergemini lagunenud. Võrdluseks, põhja lekib filterkere muudab pulbri kokkulangevuse otse pulbri ruumi põhja ning väikese läbimõõduga ja madala purunemisfiltriga laieneb impulsside kokkupuutel filtri rihm väljapoole ja loksutatakse plastpulbrit pinnale filtrit.

 

Seetõttu on filtri filtri südamik hea efekti hoidmiseks, et mitte ainult kontrollida õhurõhku ja gaasi puhtust mõistlikult, vaid ka valida kvaliteetse filtri materjal ja struktuur, et oleks parem filtreeriv efekt.http : //www.inocofiltration.com/