Kodu > Teadmised > Sisu

Ühekomponentse filtri ulatuslik kasutamine ja kasutamine

May 07, 2018

Kottfilter on väga tavaline filtreerimisseade. Vastavalt filterkottide arvule on see varustatud, saab seda jagada kahte kategooriasse: mitme kotti tüüpi ja ühe kotti tüüpi. Põhipunkt on ühe kottfiltri sisseviimine. Selle sisemust toetab metallist võrgu korv. Vedelik voolab läbi sissepääsu, filter filtreeritakse väljalaskeavast välja ja filtrikotti peituvad lisandid. Pärast filterkotti vahetamist võib filterkotti kasutada jätkuvalt.

 

Ühekordse kottfilter võib jagada külgmiste kottfilteride, top-tüüpi kottfiltrite, roostevabast terasest kottfiltrite, plasti fi ltrilt / sandwich-isolatsioonfiltriga, fluori antikorrosioonfiltriga ja nii edasi. Ehkki nende struktuurvormid võivad olla erinevad, on neil kõigil palju eeliseid, näiteks hea tihendusvõime, tugev ringlusvõime ja lihtne töö. Eelkõige on filterkoti külg lekke tõenäosus väike, mis tagab täpselt filtreerimise täpsuse ja varustab filterkotti kiiresti.

 

Ühekorpuse filtri sise- ja välispinda töödeldakse mehaanilise liivapritsiga ning see on ühtlane ja kerge puhastada. Vastavalt kliendi soovile võib see anda filtrile küttehülsi, reguleeritava tugijala või konksu, mis vastab erinevate klientide nõuetele.

 

Ülalkirjeldatud eeliste kasutamisel on erinevates valdkondades laialdaselt kasutusel ühekordse kottfilter, sealhulgas kerget söövitavaid materjale kemikaalide ja nafta tootmisel, korrodeerivaid materjale, madala temperatuuri materjale külmutamisel, sanitaarmaterjalide filtreerimist kergetööstusettevõtetes ja farmaatsiatööstuses.

 

Ühe kottfilteri tööiga pikendamiseks on vaja kontrollida, kas ühendus toru tee on kindel, lekkida ja kahjustada filtri kasutamisel. Samal ajal ärge unustage kontrollida filtri sisselaske- ja väljalaskeventiili sulgemist; kontrollige manomeetrit, et määrata siserõhk 0.

 

Oluline on märkida, et kaane ei peaks kottfiltri rõhu all katma, vaid kui kofrifiltris olev allesjäänud vedelik tühjendusklapi kaudu tühjendatakse ja seejärel kaanega. Avage filtri filtri ülemine kaas, avage ülemine tõstuk, tõmmake ülemine kate ja keerake see teatud nurga alla.

 

Siis peame kontrollima O-tüüpi tihendusrõnga ja ühe kottfiltri O-pesa. Kui filterkotti kasutatakse filterkottide vahetamiseks, on vaja filtrikottide õmbluspinda kokku panna ja asetada see filterkotti, mis võib parandada õmblusfiltri kott filtreerivat mõju.http: // www. inocofiltration.com/