Kodu > Teadmised > Sisu

Komplekslusega gaasifilter korpuse unikaalne disain

Jul 13, 2018

Tootja on projekteeritud ja toodetud täisjoone keermestatud, kondenseeritud suruõhu filtreid, mis vastavad suruõhu ja gaasitööstuse vajadustele. Gaasifiltri korpuste vahemik sobib peaaegu kõigile tööstuskeskkondadele ja vastab praeguse kasvava turu nõudlusele.

 

See gaasi filtri korpus kasutab filtri sisselaskekasuppi, mis võimaldab kasutajal vähendada filtri paigaldamise ajal hooldusaega kõige ruumis piiratud alal. Kõik filtrid tulevad standardile diferentsiaalrõhu indikaatoriga, ilma ühenduskruvita, et oleks lihtne eemaldada minimaalse ruumiga.

 

Gaasifiltri korpusel on avaused, mis võimaldavad otseselt ühendada või kinnitada mitme filtri, erineva filtri kvaliteedi ja mitmesuguseid liidese suurusi, mis vastavad erinõuetele. Lisaks sellele kasutab gaasifiltri korpus madala õhuvoolu kontuuri, et vältida õlitõmbamist ja piisavat kuivendamist.

 

Gaasifiltri korpuse sees ja väljas on vastupidav polüesterkate korrosioonikaitse, et vältida värvimurdmist ja saastumist. Väljalaskeklapil on käsitsirežiim. Kui filter on lahti ühendatud, on kergesti survet või äravoolu vähendamiseks piisavalt ruumi õli kondenseerumiseks.

http://www.inocofiltration.com/