Kodu > Teadmised > Sisu

Kasutage eelpuhas filtri tõhusust ja hooldusvajadusi

Sep 29, 2018

Esipaneel backwashing filter on tavaliselt paigaldatud torujuhtme esiosas. Pärast kraaniveemõõtja paigutamist on see esimene kodumajapidamisvee filtrimisseade. See võib eemaldada gaasijuhtme tekitatud setete lisandeid ja baktereid, mikroobide jääke, setteid ja punaseid usse. Putukate ja loomakorjuste, parasiitide, torude ja veepaakide suured tahkete osakeste lisandid nagu rooste- ja roostevärv, purud jne.

Sel viisil ei saa mitte ainult tagada, et torude transportimise protsessis tekitatud suurtes kogustes setete lisandeid ei kahjustata inimkeha ega nahka; kaitsetorustik on takistusteta ja seda saab igal ajal loputada allavoolu torujuhtmete, veetornide, veepuhastusseadmete, veekuumutite, pesumasinate jaoks. Kõrgekvaliteedilised segistid ja dušid mängivad aktiivset ja tõhusat kaitset.

Esikülg tagab pesemise filtri kõrgekvaliteedilise roostevabast terasest filtrivõrguga 316, mis võimaldab puhta ja puhta vee tagamiseks tõhusalt filtreerida üle 50 mikroni kahjulikke lisandeid. Kõrge tugevusega kosmosekindel läbipaistev kilp võimaldab teil näha, mis toimub filtri sees. Ainulaadne tagaplaanide tehnoloogia on suurepärane, lihtne kasutada ja lihtne ning saab filtri pinnale lisandite tõhusalt puhastada.

Pärast seda, kui praeguse tagaplaanipildi töötab teatud aja jooksul, sadestatakse teatud filtrid südamikus. Sel ajal tõuseb rõhu langus, voolukiirus väheneb ja filtrisüdamiku lisandid tuleb aja jooksul eemaldada; puhastage lisandeid, pöörake erilist tähelepanu filtri südamikule. Roostevabast terasest traatvõrk seda ei saa deformeerida ega kahjustada.https: //www.inocofiltration.com/