Kodu > Teadmised > Sisu

Veepuhastusprotsess ja isepuhastuva filtri funktsioon

May 28, 2018

Siiani tunnustasid kõik isepuhastuvad puhastusvee puhastusseadmed ja on saanud ka laialdast tähelepanu, peamiselt seetõttu, et isepuhastav filter võib veetöötlusprotsessis aktiivselt ja tõhusalt mängida, et tagada vee kvaliteedi saavutamine vastav standard.

Enesekindel filter ise on mingi filter, mis otseselt veetab lisandeid, eemaldab veest tahkeid osakesi, tahkiseid osakesi, vähendab hägusust, puhastab vee kvaliteeti, vähendab süsteemi mustust, baktereid ja vetikaid, korrosiooni jne., Et puhastada vee kvaliteeti ja kaitsta süsteemi muid seadmeid. Tavaline tööks ettenähtud täppisvarustus. Vesi siseneb isepuhastuva filtri korpuse kaudu vee sissevooluava ja intelligentse konstruktsiooni tõttu saab süsteem automaatselt identifitseerida saasteainete sisalduse määra ja puhastada kanalisatsiooniventiili signaali automaatselt.

Isepuhastuva filtri kogu töö on selline, et töödeldav vesi siseneb kehasse vee sisselaskeavast ja roostevabast terasest filtrist veesisaldavad lisandid põhjustavad seeläbi rõhureostuse. Sisse- ja väljalaske rõhu erinevust jälgitakse rõhu erinevuse lüliti abil. Kui rõhkude erinevus jõuab seatud väärtuseni, annab elektrooniline kontroller hüdraulilise juhtklapi ja juhib mootori signaali, põhjustades järgmisi toiminguid.

Self-purustava filtri mootor juhivad harja pööramiseks ja filtri detail puhastatakse. Samal ajal avaneb kontrollventiil mustuse tühjendamiseks. Kogu puhastusprotsess kestab vaid mitu kümnet sekundit. Kui puhastamine on lõpule viidud, on juhtventiil suletud ja mootor pöördub seisma ja süsteem taastab algse oleku ja hakkab sisenema järgmise filtreerimisprotsessi.

Selleks, et oleks parem kasutusmõju, peab pärast isepuhastuva filtri paigaldamist olema tehnik, kellel on vaja filtreerimise aega ja konversiooniaja puhastamist. Töötlemisel kasutatav vesi siseneb kehasse vee sisselaskeavast ja filter hakkab normaalselt töötama, kui eelseade on saavutatud. Puhastamise aja jooksul annab elektrooniline kontroller hüdraulilise juhtklapi ja ajamootori signaale, põhjustades järgmisi toiminguid.

Samamoodi hakkab mootor pöörlema pintsli filtrielemendi pöörlemist ja juhtimisklapp avaneb mustuse tühjendamiseks. Kogu puhastusprotsess kestab mitu kümnet sekundit. Kui puhastamine on lõpetatud, on juhtventiil suletud, mootor seisab pöörlema ja süsteem taastab oma esialgse oleku. Seda tehakse silmusena.

Sellest vaatepunktist on veekogumisel oluline roll isepuhastuvatel filtrites. Nad ei täida mitte ainult veeallikate puhastamisel, vaid omakorda ka automaatne puhastusfiltrid, mis säästab tööjõudu ja edendab selle majanduslikku arengut. Tähtsus.http: //www.inocofiltration.com/