Kodu > Teadmised > Sisu

Millised on automaatse isepuhastuskanali eelised?

Oct 22, 2018

Automaatne isepuhastuv filter on selline filter, mis puhastab veest lisandeid, kõrvaldab suspendeeritud tahked ained ja tahkeid osakesi, vähendab hägusust, puhastab vee kvaliteeti, vähendab süsteemi saastumist, vetikate, rooste jms., Et puhastada vett ja kaitsta muid süsteeme. Tööks ettenähtud täppiseadmed.

Kui automaatne isepuhastuskreem töötab, satub hägune vedelik filtri alumisse õõnsusse sisselaskeava kaudu ja siseneb filterelemendi sisemisse õõnsusse läbi vaheseina. Lõpptulemus, mis on suurem kui filtri südamiku vahe, on püütud ja puhas vedelik läbib ülemist õõnsust jõudmiseks lõpu ja lõpuks eksporditakse. Lisaks selle ainulaadsele konstruktsioonile saab filtreerida paremini.

Automaatse isepuhastuskanali põhjas on tsentrifugaalplaat, mis loob tsentrifugaaljõu tsentrifugaaljõu, mis hoiab tahkeid osakesi filtrirajalt eemal ja kogub filtri ülaosas, vähendades filtri puhastamise sagedust . Tagaplaanimise ajal puhastavad filtrielemendi keskosas olevad neli pihustamiskolonnid tangentsiaalselt vett, löövad plaadi, pööratakse ketast ja laskuvad plaadile värvitud mustus anda ketast välja tsentrifugaaljõudu, mis sobib puhastamiseks ja vähendamiseks. puhastusaeg.

Lisaks on autoautomaatse isepuhastuskatte väliskateteks ABS või nailonplastik, mis on happe ja leelise korrosioonile vastupidav ja millel on tugev löögikindlus. Tänu suurele plaadi läbimõõdule on sama ketaste arvul filtrile vastav suurem filtriala, suurendades seeläbi filtreerimisvõimet ja saavutades ideaalse filtreerimise efekti. Http://www.inocofiltration.com/