Kodu > Teadmised > Sisu

Millised eelised enne järellainetuse filtri

Mar 20, 2019

Seal on palju tagasipesemist filtrid, näiteks aktiivsöega filtrid, multimeedia filtrid, torujuhtme filtrid jne. Nende seas, ees tagasipesemist filter on levinud ja praktiline. Enne järellainetuse filter saab tõhusalt parandada tulemuslikkust ja tõhusust seadmed ja vähendada seadmete käitamisel ja hooldamisel.

 

Selle järellainetuse filtri filter ekraan on valmistatud hõbedast ion roostevabast terasest, mis saab tõhusalt pärssida bakterite kasvu. Efektiivne soluudi mass tahkete lisandite eemaldamine, seade kaitseb torustik enne järellainetuse filtriga. Selle filtri materjal on valmistatud hõbedatud roostevabast terasest, keha on klaaskiust, sisemised osad on valmistatud temperatuuritaluvusega plastikust ja kummist materjal on vananemisvastased omadused. Kõik need materjalid kokku joogivee kvaliteedi standarditele.

 

Järellainetuse filter on väga väike, on mitmeid rakendusi ja ei vaja elektrit, energiat säästa. Samal ajal, kui suudetakse vältida kasvu rohevetika, mis muudab hoolduse väga lihtsaks ja mugavaks. Punane pallike kuvamisel filter süsteemi on nüüd hoiatus, et lisandite järellainetuse filter on liiga palju puhastada. Puhastust ei vaja professionaalse vahendeid. Lihtsalt avage klapp või Pööra tagurpidi mast lüliti ja süsteem automaatselt masti. Punane pall lähtestab automaatselt pärast õhetus on lõpule viidud. www.inocofiltration.com