Kodu > Teadmised > Sisu

Millised on gravitatsiooni isepuhastuvate filtrite funktsionaalsed eelised?

Nov 29, 2018

Gravity isepuhastuv filter on uue põlvkonna isepuhastuv filter, mis jõuab kõrgtehnoloogilisse tasemele; see võib ise puhastada ja isepuhastu vedeliku rõhuga ning pidev on-line filtreerimine ühes masinas, pole vaja puhastada puhastusfiltri elementi käsitsi, ilma filtertaimata, mis on laialdaselt kasutatav veetöötluse isepuhastuva filtreerimise, erinevate õlid, happed ja leelised, polümeerid, värvid ja muud viskoossed materjalid; selle tõhusus on suurem, jõudlus on stabiilsem ja usaldusväärsem.

Gravity isepuhastuv filter kõrvaldab paljud puudused, nagu mustuse madala absorptsioon, kergesti saastumine ja ummistus, tuleb filtreerimisosas lahti võtta ja puhastada ning filtri olekut ei saa jälgida ning toorvee filtreerimine ja filtri automaatne puhastamine element Funktsioon ja süsteem tagab reovee puhastamisel katkematu veevarustuse, saab jälgida filtri tööolukorda ja automatiseerimise määr on väga kõrge.

Iseteravustamisfiltri raskusjõu gravitatsioon on 100 mikronit ja seda saab valida 100 kuni 3000 mikromeetrit. Filtriala on suur ja mustuse kogus on kõrge. Kasutaja saab kohandada vastavalt tegelikele töötingimustele. Puhastusmeetod on lihtne ja puhastustsükli elektrooniline seire võimaldab teostada automaatset puhastust ja reovee puhastamist. See võib tõhusalt katta mootorit mootori ülekoormuse hooldusega.https: //www.inocofiltration.com/