Kodu > Teadmised > Sisu

Millised on tagaplaanipuhasti funktsioonid ja omadused?

Oct 16, 2018

Seal on mitmesuguseid tagaplaanitüki, nagu aktiveeritud süsinikfiltrid, multimeediumfiltrid, torujuhtmete filtrid jms. Esikülg tagakülgvooderdist on laialdaselt kasutatav ja praktiline. See võib tõhusalt parandada seadmete töövõimet ja tõhusust ning vähendada seadmete töö- ja hoolduskulusid. Kuna selle tagasivoolukorgi filterekraan on valmistatud roostevabast terasest hõbedase iooni abil, ei saa see mitte ainult tõhusalt pärssida bakterite kasvu, vaid ka efektiivselt eemaldada tahkeid lisandeid lahuses ja kaitsta torusüsteemi läbi selle.

Esikülg tagakülgvärvide ekraaniks on hõbetatud roostevaba teras, ventiilikorpuse materjal on klaaskiud, sisematerjal on valmistatud temperatuurikindlast plastist ja kummimaterjalil on anti-vananemisomadused. Veekvaliteedi standard.

Pealegi on seade ise väga väike, sellel on lai kasutusala ja see ei nõua energiatarbimise säästmiseks energiatarbimist. Samal ajal võib see vältida roheliste vetikate kasvu, mis muudab hoolduse väga lihtsaks ja mugavaks. Kui filter ilmub punasele pallile, siis hoiatab süsteem nüüd, et lisavarude kogus backwashi filtris on liiga puhas.

Esikülg tagaplaanil ei nõua puhastusprotsessi ajal professionaalsete tööriistade kasutamist. Avage klapp või pöörake pöördlülitit. Süsteem lukustub automaatselt. Pärast loputamist läheb punane pall automaatselt tagasi, mida on väga lihtne juhtida.

http://www.inocofiltration.com/