Kodu > Teadmised > Sisu

Millised on tagasivoolufiltri paigaldamise sammud?

Jan 05, 2019

Backflush filtri juhtiva toote struktuuri ja funktsiooni disain, kompaktne struktuur, originaalne filtri kest integreeritud vormimine, töötlemistehnoloogia, vältides mitmesuguseid tilkumisi, mis on põhjustatud terasest filtri kestaga keevitamisest; suure tugevusega kõrgtugevast malmist materjalil on suurepärane korrosioonikindlus ja pikeneb toode. Filtrielemendi kasutusiga; suure täpsusega filterelement ei kanna kunagi, rõhu test ei muutu kunagi ning tehase täpsuskatse vastab kasutaja nõuetele.

 

Lisaks on tagasivoolufiltri jämedad ja peenfiltrid valmistatud roostevabast terasest keevitatud võrguga ning sõela plaat ja sõelad on sisemise ja välimise kahekihilise struktuuriga; kuna filtri südamik rakendab aktiivset puhastamismeetodit, suureneb häirivastane võime ja puhastamine on põhjalik, eriti sobiv halva veekvaliteedi tingimustes.

 

Tagasiulatuva filtri paigaldamist tuleb torujuhtmega ühendada ainult vastavalt seadme silindril oleva noolega näidatud vee suunas; seadmestik peaks arvestama reoveepuhastit alumises osas, et hõlbustada prahtide tõrgeteta väljavoolu; kanalisatsioonitoru on ühendatud drenaaži kraaviga ja see peaks olema Hoida äravoolu sujuvalt.

 

Selleks, et hõlbustada süsteemi töötingimuste jälgimist ja igapäevast kasutamist, tuleb sisselaskeava ja väljalaskeavasse paigaldada manomeetrid ja manuaalsed ventiilid; filtri tühjendamisel tuleb filtrit puhastada 10–60 sekundit vastavalt tühjenemise seisundile. Lisaks peaksite ka teadma, kuidas kasutada mikroarvuti kontrollerit tagasivoolufiltri jaoks .www.inocofiltration.com