Kodu > Teadmised > Sisu

Millised gaasid võivad gaasifiltril saavutada gaasi-tahke eraldamise filtreerimise

Feb 26, 2019

Gaasifilter on filtreerimisseade, mida kasutatakse spetsiaalselt erinevate gaaside jaoks. Kohaldatav gaas sisaldab suruõhku, lämmastikku, hapnikku, vesinikku, süsinikdioksiidi, heeliumi, neooni, argooni jne, vajavad ainult erinevaid töötingimusi ja erinevaid kokkuklapitavad filtrielemendid. saavutada mitmesuguseid kasutajate nõutavaid filtreerimisefekte.

 

Vastavalt õhuvoolu põhimõttele on gaasifilter kujundanud ideaalse horisontaalse joone skeemi importimiseks ja eksportimiseks. Üks või mitu mikropoorset filtrielementi on paigaldatud erinevatesse voolukiirustesse ja terminalifilter on reserveeritud auru tagasivoolutorule, mis on mugav viirusevastase steriliseerimise jaoks. Just sellepärast, et gaasijuhtme disain on teaduslik ja mõistlik, ohutu ja tõhus, on gaasifiltri lisandite eemaldamise määr sama kõrge kui 99,99%, mis on esimene valik gaasi peenfiltratsiooni jaoks toidu-, farmaatsia-, metallurgia- ja teistes tööstusharudes.

 

Kui gaasifilter on konfigureeritud suurel voogul, võib korpuse materjal olla süsinikterasest või roostevabast terasest ja filtrielement on eelistatavalt suure vedeliku kokkuklapitavad lamedate filtrite kassetid; kui aga seda kasutatakse õhu lõpp-filtrina, võib korpuse materjal olla roostevaba teras. SUS304 või SUS316L, on filterelement eelistatavalt kokkuklapitud otsasfilter.

 

Kuna gaasifiltrit kasutatakse eelfiltrimiseks, on see varustatud ka PP-filtriga või ultra-peene klaasist komposiitfiltriga. Terminalifilter on tavaliselt varustatud PTFE membraaniga või klaasiga kaetud fluorimembraani filtriga; Steriliseerimise filtreerimiseks on soovitatav kasutada aururõhu steriliseerimist ja kasutada aurufiltriga.

 

Praegu on gaasifiltrid laialdaselt kasutusel metallurgias, keemia-, nafta-, paberi-, meditsiini-, toidu-, kaevandus-, elektri-, linna veevarustuses, eelkõige tööstusreovee, tsirkuleeriva vee filtreerimise, emulsioonide regenereerimise, jäätmete õli filtreerimise töötlemises, pidev metallurgiatööstuse valamise süsteem, kõrgahju veesüsteem, kõrgsurvevee katlakivieemaldussüsteem kuumvaltsimiseks jne, võib öelda, et see on täiustatud, tõhus ja kergesti kasutatav automaatne filtreerimisseade.www.inocofiltration .com