Kodu > Teadmised > Sisu

Milliseid tööstussektoreid kasutatakse gaasijuhtmestikus

Jul 25, 2018

Torustiku torustikud on osutunud väga efektiivseks eeltöötluseks mõeldud veepuhastusjaamadeks, mis suurendavad süsteemi tõhusust. Seetõttu kasutatakse seda laialdaselt joogivee puhastamisel, tsirkuleeriva vee töötlemise, tööstusliku ringlussevõtuga töötlemise, reovee puhastamise, kaevetöötlemise, golfiväljakute veepuhastuse, ehituse, terase, nafta, keemia, elektroonika, elektritootmise, tekstiilitööstuse, paberi, toit. , suhkur, farmaatsia, plastmass, autotööstus ja muud valdkonnad.

Terasetööstuses kasutatakse torujuhtmete filtreid tooraineväljadel, paagutatud graanulitehaste veetöötlust ja filtreerimist, kõrgahjude jahutusvee filtreerimist, valtsimispingeid, pidevvalamist masinaid jms ning kõrgsurvevedeliku fosfori eemaldamise süsteemi, et tagada kvaliteetne veekvaliteet ja seejärel kvaliteetne teras.

Samal ajal kasutatakse torutorude sorteerimisi laialdaselt autotööstuse katte tootmisliinis traktorite, mootorrataste ja mootoritootmisprotsesside veepuhastussüsteemides. Elektrijaam vajab ka torutoru filtrit, et täita katla kõrge puhtusastmega vee ettevalmistusprotsessi eeltöötlemise osa, samuti generaatori jahutusvee ja tihendusvee filtreerimist. Kui veetarbimine on suur, saab seda kasutada külgfiltratsioonil.

Düüsi ja düüside süsteemis tuleb vähendada lisandite põhjustatud seadmete ummistumist ja kulumist. Seepärast on vaja valida suure täpsusega ja suure automaatsusega filtreerimistooted. Toiduainetööstuses on jahutusvee vältimiseks vajalik süsteemi automaatne ja täppisfiltreerimine. Süsteem on ummistunud ja kõik need saavutatakse läbi torufiltri.http: //www.inocofiltration.com/