Kodu > Teadmised > Sisu

Mis on isepuhastuva filtri filtreerimise täpsus?

Apr 09, 2019

Isepuhastavat filtrit kasutatakse peamiselt vee puhastamiseks. Seda saab kasutada vee filtreerimiseks erinevates tööstusharudes, nagu tööstus, põllumajandus, elektrienergia, elektroonika, meditsiin, toit, trükkimine ja värvimine, ehitus, teras, metallurgia, paberivalmistamine, söekaevandus, bassein, maastik, rohelus jne. Vee töötlemine ja veemuutus on eriti mikrofiltratsiooni valdkonnas, mis nõuab kõrget veekvaliteeti.

Isepuhastuval filtril on palju funktsioone, et eemaldada sellised lisandid nagu setted, savi, rooste, suspendeeritud tahked ained, vetikad, bioloogilised lõhed, korrosioonitooted, makromolekulaarsed bakterid, orgaanilised ained ja muud väikesed osakesed vees, et saavutada vee puhastamine. Isepuhastuv filter teostab katkematu veevarustuse tagasipesemise ajal ja kogu tagasipesu saavutatakse selliselt, et düüsi võrgu filtri iga punkt. Tagapesu on ainult väike kohaliku rõhu muutus düüsi ja peenfiltri vahel ning kollektori ja hüdrosilindri toime ei mõjuta tavalist veevarustust.

Samal ajal on tagasipesu ajal tarbitud vee kogus väga väike. Võtke filter voolukiirusega 300m3 / h. Näiteks tagasivoolu kiirus on 35-40m3 / h, tagavoolu aeg on 7-15 sekundit ja seljavedeliku maht on 80-160L. Isepuhastuva filtri filtreerimistäpsus on vähemalt 5 μm, eemaldamise määr 100%, kui suspendeeritud tahkised on suuremad kui 50 μm, ja eemaldamise määr 50%, kui suspendeeritud tahkised on alla 50 μm. Ekraanipõhine primaarne filter tagab suspendeeritud tahkete osakeste 100% eemaldamise, mis on suurem kui 50 mikronit, samas kui filtri baasil moodustatud filtreerimisfiltril on eeliseks peenosakeste eemaldamine.