Kodu > Teadmised > Sisu

Mis on isepuhastuva filtri oluline osa

Jun 01, 2019

Paigaldus on isepuhastuva filtri väga oluline osa. Õige paigaldamine mitte ainult ei hõlbusta vedeliku filtreerimist, vaid vähendab ka filtreerimisviga ja pikendab filtri kasutusiga. Kui installimine on ebamõistlik, toob see kaasa vastupidise efekti.

 

Isepuhastuva filtri paigaldamisel asetage seadmed filtreeritavale jaamale, ühendage sisselaske- ja väljundäärikud või toru hambad ja kinnitage see; täitke väljalasketoru või seadistage väljalaskeklapp ja ühendage isoleeritud soojusallikas jope tüüpi. Asetage metallist sisemine võrk õrnalt kottfiltri külge, et see sobiks sisemise võrguga kaelakaare külge.

 

Sellele järgneb isepuhastuvasse filtrisse paigutatud filtripott, mis sobib filtri koti kaela metallvõrgu kaelusega. Märkus: kui kasutate õmmeldud filterkotti, klappige õmmeldud filtrikoti serv ja sisestage see õmmeldud filterkotti filtreeriva efekti parandamiseks. Asetage O-rõngas O-pesasse, O-rõngast ei tohi keerata ega deformeerida ning filtri kottide rõhurõngas tuleb puhastusfiltrist kinnitada.

 

Seejärel hoidke ülemise kaane käepidet ühe käega kinni, haarake ülemise kaane teist otsa ühe käega, joondage ülemine kate roostevabast terasest mitme isepuhastuva filtripordiga, asetage see aeglaselt alla ja vajutage see loomulikult O-rõngas ja filtri koti rõngas. On näha, et isepuhastuv filter kasutab integreeritud pressimismeetodit, see tähendab, et filtri kott on tihendatud, kui kaas on suletud, ja filtri kott on võimalik eemaldada kaane avamisega .www.inocofiltration.com