Kodu > Teadmised > Sisu

Mida te pöörama tähelepanu kasutades filter eraldaja

Aug 11, 2018

Filter eraldajaks on väga tavaline säte mõned suured filtreerimise süsteemid. Selle ainulaadne struktuur, mis paremini suudaks filter eraldaja filtreerimise eraldamine. Muidugi, pärast installimist filter eraldaja pead kapten mõned vajalikud oskused töötada pidevalt ja kindlalt pikka aega.

 

Filter eraldaja on kasutamise, see tuleks esmalt deflateerida õigeaegselt. Spetsiaalselt filter installitud käsitsi ventiil, käsitsi deflatsiooni peaks toimuma iga sissekande gaasi korpuse ülemäärase kogunemise vältimiseks. Filter töötab korralikult.

 

Samal ajal, pärast filtri eraldaja refueled, olla sadestunud ja vee sade on normaalne. Kui tahkete lisandite ajal sademete, tuleb ära märkida põhjus ja ravi tuleks võtta õigel ajal. Ja säilitada salvestamise surve ja kütuse tootlikkust, et teha kindlaks, kas filter eraldaja on töökorras. Kui langeb rõhkude vahe, lõpetage kohe nende kasutamine ja avage kaas aeg põhjus.

 

Kontrolli asendamine filter element on ka muret, kasutades filter eraldaja tavakasutuses, kuid see nõuab kasutaja kapten asendamise kriteeriumid tagamaks, et seade saavutada soovitud filtreerimise eraldamine filtri element Effect.http://www.inocofiltration.com/