Kodu > Uudised > Sisu

Automaatne järellainetuse Filter

Nov 21, 2017

Ületada traditsioonilise filter tooted, väike saasteainete, tundlik mustuse ummistumist, filtri osa vaja lahti võtta ja puhastada ning ei suuda jälgida filter ja palju puudujääke, toor vee filtreerimiseks ja automaatselt filtreerida automaatne puhastus- ja reovee ülesandeid ja reovee puhastamise kui katkematu süsteemi veevarustus, saate jälgida ametiseisundi filtri, kõrgetasemeline automaatika. Mis hõlmab erinevate filtreerimise nõuded: 10um 3000um, pakume oma klientidele mitmeid vee filtreerimise seadmed.

Järellainetuse filter, käivitada ja ilma välise energia saab automaatselt puhastada filter, automaatne kanalisatsioon. Pidevat tagasipesemist-, puhastus- ja filtreerimise töötsükli ajal saab reguleerida, puhastus- ja filtreerimise ajal vaikimisi on 10-60 / s-, puhastus- ja filtreerimise vee kadu moodustasid ainult 0,08-0,6% filtreeritud vett; filtreerimine täpsus kuni 10-3000 mikronit; töö surve kuni 1.0-1.6Mpa; ühe vool: 4-4160m & ↓; / h.

Järellainetuse filter võib olla vertikaalne, horisontaalne, tagurpidi kuskil suvalises suunas paigaldatud sobib tööstus-, põllumajandus-, municipal power, elektroonika, ravimite, toidu, printimine ja värvimine, ehitus, terasest, metallurgia, paberi ja muude tööstuse vee filtreerimine.

Automaatne järellainetuse filter sobib tööstus vesi, merevesi, toidu ja farmaatsia- ja muu kerge keemilisi tööstusliku reovee kaudu, ringleva vee filtreerimise, samuti emulsioon regenereerimine, jäätmete õli, vedel lähteainena ja muud filtreerimine töötlemine. Metallurgiatööstuses ja naftakeemiatööstuse ja power vesi ja äravool ja kasutatud vee süsteemid ja seotud vedela keskmise tihedusega protsessi automaatne järellainetuse filter on ka veelgi, Hiina kaasaegse metallurgiatööstuse ettevõtetele tutvustada pidevvaluks veesüsteemi, kõrgahju veesüsteemi, kuumvaltsitud kõrgsurve vee katlakivi süsteemid, süsteemid emulsiooni ja vee ringluse süsteemide, vedela keskmise tihedusega suletud on laialdase kasutamisega automaatne järellainetuse filter.