Kodu > Uudised > Sisu

Kottfilteri eelised

Nov 21, 2017

Kottfiltri eelised:

⑴ kottfilter kompaktne, mõistlik suurus. Paigaldamine ja kasutamine on lihtne, mugav ja väike jalajälg.

⑵ kottfilter kõrge filtreerimise täpsusega, mis sobib mis tahes peenosakeste või suspendeeritud tahkiste korral, filtreerimine on vahemikus 0,5 kuni 200 mikronit.

⑶ suuremate töötlemisvoogude ühikfiltreerimispiirkond, väiksem filtreerimiskindlus, kõrge filtreerimise efektiivsus. Vedel filterkottide filtri funktsioon, mis vastab 5-10 korda filtrile, mis võib oluliselt vähendada kulusid; disain vool võib rahuldada 1 ~ 500m3 / h nõuetele, odav.

⑷ kottfilter laias kasutusvaldkonnas; seda saab kasutada jämeda filtri, filtri või peene filtri jaoks; sama filtreeriva efekti korral, võrreldes raamitud peene filtri, filtrikassettide ja muude väiksemate investeerimiskuludega varustusega, kasutusiga pikk ja filter madalate kuludega. ⑸ kõrge filtreerimise täpsus, filtreerimisvõime, odav, kõrge efektiivsus ja nii edasi.

⑹ vedeliku kottfilter ei ole puhas, asendage vedeliku filtrikotti 30 sekundi jooksul, mugav ja säästke aega ja tööjõu säästmist.

⑺ vedeliku kottfiltri spetsifikatsioonid on madala rõhuga, külgmine, top-in, mitme kotti, horisontaalne.

⑻ ühe kottfiltrid on: nr. 1 masin, nr. 2 masin, nr. 3 masin, nr. 4 masin, nr. 5 masin. ⑼ kottfilter, mis vastab erinevatele voolu filtreerimise nõuetele. ⑽ kottfiltermaterjal sisaldab roostevabast terasest SUS304, SUS316, SUS316L.