Kodu > Uudised > Sisu

Isepuhastuv Filter

Nov 21, 2017

Isepuhastuv filter on laialt kasutusel tööstuse veetöötlusseadmed, lihtsa konstruktsiooniga ja hea jõudlus reovee et filtreerimine mõju. Koosnevad peamiselt: mootor, elektrilise juhtpuldi, kontrolli torujuhtme, juhendaja komponendid, filtri komponendid, 316L roostevabast terasest harjaga, raami osad, kardaan, äärik ühenduse impordi ja ekspordi. Isepuhastuv filter ületada traditsioonilise filter tooted, väike saasteainete, vastuvõtlikud mustuse ummistumist, filtri osa vaja lahti võtta ja puhastada ning ei suuda jälgida filter ja palju puudujääke, mis toores vee filter ja automaatselt puhas filter äravoolu funktsiooni ja puhta reovee süsteemi katkematu veevarustus, saate jälgida ametiseisundi filtri, kõrgetasemeline automaatika. Mis hõlmab erinevate filter täpsus: 10um 3000um vajadustele.

Isepuhastuv filter, käivitada ja ilma välise energia saab automaatselt puhastada filter, automaatne kanalisatsioon. Pidevat tagasipesemist-, puhastus- ja filtreerimise tsükli jooksul võib korrigeeritud, isepuhastuv filter aega poolt vaikimisi 10-60 / s-, puhastus- ja filtreerimise vee kadu moodustasid ainult 0,08-0,6% summast filtreerimine; filtreerimine täpsus kuni 10-3000 mikronit; töörõhk saab kuni 1.0-1.6Mpa; ühe vool: 4-4160m/h. Võib olla vertikaalne, horisontaalne, tagurpidi kuskil suvalises suunas paigaldatud sobib tööstus-, põllumajandus-, municipal power, elektroonika, meditsiin, toit, printimine ja värvimine, ehitus, teras, metallurgia, paberi ja muude tööstusharude vesi teel.

Isepuhastuv filter on filtri otse peatada vedelate lisandite, ujukite, osakesed jne, vähendades vee hägusus, vähendada mustuse, tagades seadme tööle tagasi ja täppisinstrumendid kasutusea, see on automaatne reovee omadused.