Kodu > Uudised > Sisu

Staatiline mikser

Nov 21, 2017

Staatiline mikser on arenenud mikser välja 1970. Aastal 1995, USA Kenneth ettevõte käivitanud oma esimese staatiline mikser. Alates sajandi ka investeerinud 80 kodumaiste ettevõtete teadus- ja arendustegevuse. Nende seas on emulsioon kütuse tootmise ka väga hea rakendus.

Alates 1970ndatest, staatilised segistid on keemiatööstus, toiduainetööstus, tekstiili- ja kergetööstus manustatakse alustatud ja saavutanud häid tulemusi. Kuid staatiline mikser omamoodi eriline

Lee tooted, sise- ja välispoliitikat ei ole ainult konfidentsiaalse see struktuur, vaid ka tehtud ühekordne eemaldatavad struktuuri. Samal ajal kuivatamise agent ja epoksü vaik viskoossus on väga erinevad (epoksü vaik viskoossus on 20-80 korda viskoossus kuivatamise agent) ja kaks vedelikku tulemas vooluhulk on väga madal , raskendades segatakse need ühtlaselt.

Staatiline mikser on omamoodi arenenud üksuse seadmed ja segistiga on erinev, on tal pole ühtki liikuvat osa sees, Põhikasutusalale vedeliku voolu ja saavutada erinevate vedelike segamine ja eriline kavandamise otstarbekuse üksus. Võrreldes vahendeid nagu düüsiga plaadiga, Venturi toru, segaja ning homogenisaator, staatiline mikser on kõrge efektiivsusega, madala energiatarbimisega, väike maht, investeeringute kokkuhoid ja lihtne katkematu tootmise eelised. Staatiline mikser, vedeliku liikumine järgib "Poolita - shift - kattuvad" reeglit, segamine protsessi mängib suurt rolli Shift. Minnes meetod võib jagada kahte kategooriasse: "suhteline nihe sama ristlõike voolu kiiruste jaotust ja"Multi-channel suhteline nihe"ja erineva mudeli segistid shift režiimid on ka erinevad. Hitertix HICHINE segamine ja tarnimise seotud staatiline mikser, mitte ainult see rakendub segamise protsessis ja kohaldatavus protsessi, sealhulgas gaasi / gaasi segamine, vedelik / vedelik kaevandamine, gaasi / vedeliku reaktsioon, soojuse ülekanne suurendamise ja vedelik / vedelik reaktsioon jne. Staatiline mikser on laialdaselt kasutatud plast, keemia, farmaatsia, kaevandus- ja metallurgia, toit, kosmeetika, pestitsiidide, kaabel, nafta, paberitööstuse, keemilised kiud, bioloogia ja keskkonnakaitse jne. Tänu oma madala energiatarbimisega toonud märkimisväärset majanduslikku kasu.